Domki

Parter to strefa dzienna z przestronnym salonem, kuchnią, jadalnią i łazienką. W salonie znajduje się rozkładana sofa, która może być dodatkowym miejscem noclegowym dla dwóch osób, oraz stolik kawowy i telewizor. Jest to idealne miejsce na popołudniowy odpoczynek. Kuchnia jest w pełni wyposażona, zachęcając gości do przygotowywania ulubionych posiłków. W jadalni znajduje się stół z krzesłami, przy którym nie tylko mogą Państwo spożywać wspólne posiłki, ale także organizować wieczory gier planszowych. 

W skład piętra wchodzą dwie sypialnie i łazienka. Pierwsza sypialnia wyposażona jest w wygodne łoże małżeńskie, a w drugiej proponujemy noclegi na dwóch pojedynczych łóżkach z możliwością łączenia. Sypialnie połączone są ze sobą wspólnym balkonem. Dodatkowo na piętrze dla Państwa komfortu znajduje się druga łazienka.

Przed każdym domkiem znajduje się zewnętrzny taras z kompletem mebli ogrodowych i parasolem. 

Jesteśmy przygotowani na pobyt z maluszkiem, na Państwa prośbę przygotujemy: wanienkę, krzesełko do karmienia, zabezpieczenie kontaktów, nakładkę na wc, bramkę na schody/drzwi.

Każdy domek może gościć 6 osób. Domki są murowane, ocieplane, z ogrzewaniem elektrycznym, oraz bardzo ważną dla dobrego samopoczucia w lato klimatyzacją.

Wyposażenie

Zarezerwuj Twój wymarzony pobyt!

Jesteś o krok od urzeczywistnienia swoich podróżniczych marzeń! Nie zwlekaj dłużej – zarezerwuj ten wyjątkowy domek już teraz i zaplanuj niezapomnianą podróż. Daj sobie szansę na przeżycie niepowtarzalnych chwil i rezerwuj już teraz!

Lokalne udogodnienia

Co tu znajdziesz?

Boisko
wielofunkcyjne
niecałe

0 m

Najbliższy
supermarket
zaledwie

1 m

Wiele
restauracji
w obrębie

0 m

Port
rybacki
w zasięgu

0 m

Piaszczysta
plaża
tylko

0 m

W okolicy naszych domków/apartamentów znajdziesz wiele atrakcji, które sprawią, że Twój pobyt będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Spacerując z naszego obiektu, dotrzesz do pięknej piaszczystej plaży, idealnej do relaksu i kąpieli słonecznych. Dla najmłodszych członków rodziny w pobliżu znajduje się również park rozrywki, a dla miłośników aktywnego wypoczynku – malownicze trasy rowerowe.

Te atrakcje sprawią, że Twój pobyt u nas będzie niezapomniany, pełen relaksu i aktywności na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

Dodatkowe informacje

Przyjazd:

16:00

Wyjazd:

10:00

Strefa wodna dostępna od 1 czerwca do 10 września,

Animacje odbywają się 3 razy w tygodniu w sezonie wakacyjnym,

Aqua aerobik odbywa się wyłącznie w sezonie wakacyjnym,

• W apartamentach i domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz całkowity zakaz smażenia ryb (osoby palące proszone są o wychodzenie na taras i korzystanie z popielniczek),

• Cisza nocna na terenie ośrodka obowiązuje od godziny. 23:00 do 7:00.

Numery domków czy apartamentów są orientacyjne

• Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości, odpowiednio przy pobytach 7-dniowych zadatek w wysokości dwóch dób, natomiast 14-dniowych w wysokości trzech dób.

• W przypadku rezygnacji z usługi, całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi.

• Informujemy, że wpłata pozostałej części należności musi być uregulowana gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu przyjazdu.

• Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka.

• O konieczności wystawienia Faktury VAT prosimy poinformować przed dokonaniem rezerwacji.

Regulaminy do pobrania
Zobacz pozostałe