Apartament Standard

Przytulny apartament przeznaczony dla 2 do 4 osób. Wygodną przestrzeń zapewnia połączenie części wypoczynkowej ze strefą kuchenną. Znajdziemy tu podwójne łóżko, sofę z funkcją spania dla 2 osób. Kompleksowo wyposażona kuchnia to stół z krzesłami, zmywarka, lodówka z zamrażarką, czajnik, płyta indukcyjną, sztućce, przybory kuchenne, garnki, toster, kuchenkę mikrofalową. Poranną kawy można przyrządzić za pomocą ekspresu do kawy

Łazienka dzięki kolorystyce granatu morskiej wody dodaje energii na każdy dzień, wyposażona jest w kabinę prysznicową, toaletę, umywalkę z lustrem i suszarkę do włosów.

Wszystkie apartamenty posiadają balkon lub taras z widokiem na ogród.

Spędzenie miłych chwil zapewni telewizor 43 calowy, FULL HD z funkcją Smart TV, oraz  Wi-Fi. Apartament jest klimatyzowany i posiada ogrzewanie podłogowe.

Wyposażenie

Dodatkowe informacje

Przyjazd:

16:00

Wyjazd:

10:00

Strefa wodna dostępna od 1 czerwca do 10 września,

Animacje odbywają się 3 razy w tygodniu w sezonie wakacyjnym,

Aqua aerobik odbywa się wyłącznie w sezonie wakacyjnym,

• W apartamentach i domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz całkowity zakaz smażenia ryb (osoby palące proszone są o wychodzenie na taras i korzystanie z popielniczek),

• Cisza nocna na terenie ośrodka obowiązuje od godziny. 23:00 do 7:00.

Numery domków czy apartamentów są orientacyjne

• Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości, odpowiednio przy pobytach 7-dniowych zadatek w wysokości dwóch dób, natomiast 14-dniowych w wysokości trzech dób.

• W przypadku rezygnacji z usługi, całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi.

• Informujemy, że wpłata pozostałej części należności musi być uregulowana gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu przyjazdu.

• Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka.

• O konieczności wystawienia Faktury VAT prosimy poinformować przed dokonaniem rezerwacji.

Regulaminy do pobrania
Zobacz pozostałe